V současné chvíli provádím masáže jen jako součást fyzioterapie, ne samostatně. 


Léčebná kombinovaná masáž

Tato masáž v sobě kombinuje to nejlepší ze všech níže uvedených masážních technik a slouží k hlubokému propracování a uvolnění svalů. Při této masáži používám prvky z Havajské masáže Lomi Lomi, nahřáté lávové kameny, bambusové tyče a dále využívám k masáži i baňky. Pomůcky volím a kombinuji podle aktuálního stavu a potřeb klienta.  

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Na Havajských ostrovech, kde tato masáž vznikla, bývala považována za posvátný rituálkterý se předával z generace na generaci. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filosofie Huna. Patří mezi luxusní masáže, zvláště pak ve spojení s vysoce kvalitními masážními oleji. Havajská masáž Lomi Lomi, v překladu "milující ruce", využívá velmi plynulých měkkých i hlubokých technik a je prováděna hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla. Pohyb terapeuta při této masáži. Havajská masáž přináší dokonalou relaxaci, navozuje pocit pohody a velice účinně uvolňuje svalové napětí. 

Masáž lávovými kameny (Hot stones)

Původ této masáže vychází z kmenových rituálů severoamerických indiánů. Jedná se o luxusní typ masáže, která je hluboce relaxační. Při masáži používám kvalitní gabrové vulkanické kameny, které výborně kumulují teplo. Tato masáž detoxikuje organismus, vyrovnává energii v těle, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z lávových kamenů, které přináší dlouhotrvající celkovou úlevu.

Bambusová masáž

Tato masáž pochází z jihovýchodní Asie. Při masáži se používají nahřáté bambusové tyče různých délek 
a průměrů, které se v průběhu masáže postupně vyměňují. Masáž může být prováděna jemně pro relaxační účinek nebo intenzivně pro hluboké propracování svalů. Vyzkoušejte i Vy blahodárné až magické účinky bambusů a jejich po tisíce let osvědčený pozitivní vliv na zdraví člověka.   

Thajská masáž plosky nohy

Jedná se o prastarý typ masáže pocházející z Thajska, kombinující uvolňující i stimulační techniky na chodidlech, prstech, nártech i bércích. Masáž se provádí jak rukama za použití masážního oleje, tak pomocí speciálního dřevěného kolíčku. Po thajské masáži budete mít pocit lehkých nohou a budete vnímat příjemné celkové uvolnění

Indická a protimigrénová masáž

Jedná se o tisíce let starou masážní techniku. První zmínky o této masáži sahají až do období starověké Indie. Provádí se na hlavě, krku a části paží. První část masáže je rychlá a dynamická s poklepáváním, plácáním, tepáním a jemným taháním za vlasy. Tato část se provádí vsedě a má stimulační účinek. Poté následuje pomalejší, relaxační část masáže vleže na lehátku. Dopřejte si úžasnou masáž, která Vám uleví od celkového napětí a stresu a která Vám přinese příjemný pocit uvolnění.